Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Jesteś osobą dynamiczną i pewną siebie? Dobrze się składa – poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży. Najcenniejsze dla nas będą: Twoje doświadczenie w sprzedaży produktów oferowanych przez naszą Spółkę, zdolności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów. Masz szansę na rozwój zawodowy w prężnie rozwijającej się firmie.

Najważniejsze zadania:

• realizacja założonego planu handlowego poprzez aktywną obsługę klientów,

• pozyskiwanie nowych i potencjalnych klientów oraz budowanie ich bazy,

• obsługa klientów – telefoniczna, mailowa oraz poprzez platformę B2B,

• przygotowywanie ofert handlowych (kalkulacja cen),

• wystawianie dokumentów sprzedażowych.

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie,

• doświadczenie zawodowe w sprzedaży towarów na rynku B2B,

• dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

• dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, sumienność,

• znajomość obsługi programu Excel i Word,

• wysoka kultura osobista,

• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• miłą atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV na e-mail: anita.zietek(at)allmix.pl

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

• jazda wózkiem elektrycznym wysokiego składowania (wózek boczny, potrójny),

• przyjmowanie dostaw,

• praca przy załadunku oraz rozładunku towarów (wysokie składowanie),

• pakowanie paczek,

• utrzymywanie porządku w magazynie,

• praca w systemie dwuzmianowym (godz. 8-16 i 11-19).

Wymagania:

• zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność,

• uczciwość, rzetelność, punktualność,

• umiejętność pracy w zespole,

• doświadczenie w pracy na wózku widłowym,

• uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania.

Oferujemy:

• pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• pracę na podstawie umowy o pracę,

• płacę zasadniczą oraz motywacyjny system premiowy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV na e-mail: maciej.tywonek(at)allmix.pl

MAGAZYNIER - kompletowanie zamówień / pakowanie paczek

• kompletowanie zamówień dla klientów,

Wymagania:

• doświadczenie w pracy ze skanerem magazynowym.

Oferujemy:

Do aplikacji prosimy dodać klauzulę o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."